Aktualności

Tomaszów Lub.: Zatrzymani za kradzież rowerów

Data publikacji 19.01.2016

Policjanci w sobotę zatrzymali trzech młodych sprawców kradzieży rowerów. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Tomaszowa Lub. W wieku 16,17 i 18 lat. Skradzione rowery wartości 6 tys. złotych zostały odzyskane. Dwóch starszych sprawców usłyszało zarzut. 16-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym. Wszyscy trzej są dobrze znani policji. 17-latek był na niepowrocie do Zakładu Poprawczego.

    W sobotę do dyżurnego komendy Policji  zatelefonował mieszkaniec Tomaszowa Lub. i zgłosił kradzież dwóch rowerów, które znajdowały się w garażu. Łączna wartość skradzionych rzeczy to 6 tys. zł. Kryminalni wspólnie z dzielnicowym szybko ustalili sprawców tej kradzieży. Byli to mieszkańcy Tomaszowa, trzech chłopców w wieku 17 lat, 18 lat i 16 lat.

    Podczas przeszukania miejsca przebywania 17-latka zabezpieczono skradziony rower. Drugi z jednośladów został zabezpieczony w namiocie przy lodowisku. Sprawcy zostawili go tam ponieważ się zepsuł.  17-latek był na niepowrocie do Zakładu Poprawczego. Dwóch starszych sprawców usłyszało zarzut. 16-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym.  Wszyscy trzej są dobrze znani policji.

A.G.

Powrót na górę strony