Aktualności

Puławy: Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 13.01.2016

Wczoraj puławscy kryminalni u trojga młodych mieszkańców Puław zabezpieczyli 180 porcji narkotyków. Do policyjnego aresztu trafiło małżeństwo w wieku 24 i 26 lat oraz ich 25 letni znajomy. Kobieta jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzuty i została zwolniona. Kryminalni sprawdzają czy zatrzymani mężczyźni nie handlowali narkotykami za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

    Wczoraj policjanci specjalizujący się z walką z przestępczością narkotykową weszli do jednego z mieszkań w którym miały znajdować się narkotyki. Tam zatrzymali 25 latka, który w domu posiadał schowaną marihuanę. Łącznie policjanci zabezpieczyli woreczki strunowe z suszem o wadze 32 gramów, wagę elektroniczną oraz krzak konopi. Po zbadaniu testerem okazało się że susz to marihuana, z której można zrobić 60 porcji. W mieszkaniu tym została zatrzymana również 24 latka, która w torebce posiadał zawiniątko z białym proszkiem. Pod klatką zatrzymany został jej 26 letni mąż. Policjanci udali się do mieszkania małżeństwa, gdzie ujawnili 60 gramów amfetaminy z której można było wykonać 120 porcji narkotyku.

    Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Jeszcze wczoraj 24-latce policjanci przedstawili zarzuty posiadania narkotyków za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności po czym zwolnili do domu. Kobieta musiała zająć się swoimi dziećmi w wieku 2 i 4 lat.  Teraz kryminalni sprawdzają, czy zatrzymani mężczyźni nie handlowali narkotykami, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

MK

Powrót na górę strony