Aktualności

Świdnik: Szczęśliwy finał poszukiwań.

Data publikacji 13.01.2016

W niespełna godzinę od zgłoszenia piaseccy policjanci na cmentarzu w Oleśnikach odnaleźli zaginioną 41-letnią mieszkankę tej miejscowości. Jak wynikało z zawiadomienia, kobieta wyszła ok. godz. 13.00 do miejscowego sklepu, gdzie rzeczywiście zrobiła zakupy i od tego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania. Wyziębnięta i zagubiona ale cała i zdrowa trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

    Wczoraj, tuż przed godz. 17.00 piaseccy policjanci zostali zaalarmowani przez zaniepokojonego mieszkańca Oleśnik, o tym, że jego żona nie wróciła do domu. Jak wynikało z zawiadomienia, kobieta w dniu dzisiejszym ok. godz. 13.00 wyszła do miejscowego sklepu, gdzie rzeczywiście zrobiła zakupy i do tej pory nie powróciła do domu.

    Natychmiast o zaginięciu zostali poinformowani piaseccy i świdniccy policjanci. W niespełna godzinę po zgłoszeniu, dysponując zdjęciem i opisem zaginiona 41-latka został rozpoznana przez piaseckich policjantów w przycmentarnym budynku w Oleśnikach. Kobieta była ogólnie wyziębnięta i zagubiona, podawała błędne dane, które ostatecznie potwierdził przybyły na miejsce jej mąż. Szczęśliwie odnaleziona 41-latka trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

M.Sz.

Powrót na górę strony