Aktualności

Ryki: Wypadek na K-48

Data publikacji 12.01.2016

Ryccy policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego do jakiego doszło na drodze krajowej 48 na wysokości miejscowości Stary Bazanów. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe - opel oraz volkswagen. Trzy osoby przewiezione zostały do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj o godzinie 11.30 na drodze krajowej 48 na wysokości miejscowości Stary Bazanów. Jak wynika z ustaleń policjantów kierujący volkswagenem 44-letni mieszkaniec gminy Nowodwór podczas manewru wymijania doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka oplem. Kierujący vw przewoził na przyczepce elementy drewniane. Przyczepka uległa całkowitemu zniszczeniu. W wyniku zdarzenia poruszający się oplem mieszkańcy powiatu łukowskiego z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przez dwie godziny krajowa 48 była całkowicie zablokowana.

J.W.

Powrót na górę strony