Aktualności

Łęczna: Dwie ofiary śmiertelne wypadku w Turowoli

Data publikacji 19.12.2015

Do tragicznego wypadku doszło dziś po godz. 5 rano w m. Turowola w pow. łęczyńskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu czołowo zderzając się z nissanem. Ten z kolei uderzył w jadącą za nim toyotę. W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniósł kierujący nissanem. Kierowca audi zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godz. 5.00. Ze wstępnych ustaleń wynika że na prostym odcinku drogi krajowej nr 82 w Turowoli kierujący audi z nieznanych dotąd przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadącego z naprzeciwka nissana. Ten uderzył z kolei w przód jadącej za nim toyoty. W zdarzeniu brał udział także samochód marki renault, w którego uderzyło oderwane od innego pojazdu koło.

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący nissanem mężczyzna. Kierowca audi zmarł po przewiezieniu do szpitala. Ofiary wypadku to mieszkańcy powiatu łęczyńskiego. Do miejscowego szpitala trafiły ponadto dwie osoby – kierujący toyotą i jego pasażer. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Droga jest zablokowana.  Na miejscu wypadku pracują policjanci i prokurator. Śledczy będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego wypadku.

AK

 

 

 

Powrót na górę strony