Aktualności

KWP: Nowe radiowozy dla lubelskiego garnizonu Policji

Data publikacji 14.12.2015

Dziś odbyło się przekazanie 33 nowych radiowozów, policjantom reprezentujących jednostki garnizonu lubelskiego. 11 z nich to samochody oznakowane marki Kia Ceed. Kluczyki do aut, osobiście wręczył policjantom, Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinsp. Dariusz Działo. W tym roku do naszego garnizonu trafiło już 117 sztuk nowych radiowozów.

     Uroczysta zbiórka odbyła się na dziedzińcu KWP w Lublinie.  Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinsp. Dariusz Działo osobiście wręczył kluczyki do pojazdów, policjantom reprezentujących jednostki naszego garnizonu. Łączna wartość 33 pojazdów wyniosła ponad 2 miliony zł. 11 z nich to samochody oznakowane marki Kia Ceed. Pozostałe to  nieoznakowane pojazdy marki; Opel Astra, Hyundai I 20, Kia Ceed, oraz Dacia Duster. Policjanci pozyskali także autolawetę marki DAF. Zakup pojazdów sfinansowany został przez Komendę Główną Policji oraz samorząd.

Film Nowe radiowozy dla lubelskiego garnizonu Policji

Pobierz plik Nowe radiowozy dla lubelskiego garnizonu Policji (format mp4 - rozmiar 23.22 MB)

     Radiowozy zostały przekazane policjantom z komend miejskich w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie i Zamościu. Nowe samochody trafiły także do Biłgoraja, Hrubieszowa, Krasnegostawu, Kraśnika, Łęcznej, Łukowa, Opola Lubelskiego, Puław, Świdnika. W tym roku do naszego garnizonu trafiło łącznie 117 sztuk nowych radiowozów.

AF.

Zobacz zdjęcia z przekazania nowych radiowozów dla lubelskiego garnizonu Policji

 

Powrót na górę strony