Aktualności

Tomaszów Lub.: Zatrzymani sprawcy dwóch rozbojów

Data publikacji 10.12.2015

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych za rozboje, które miały miejsce we wtorek w centrum miasta. To dwaj 19-latkowie mieszkańcy tej samej miejscowości z gm. Lubycza Królewska. W wyniku podjętych czynności mienie udało się częściowo odzyskać. Policja wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

We wtorek po godzinie 15 na ulicy Rynek w Tomaszowie Lubelskim doszło do rozboju na 17-latku mieszkańcu gm. Tyszowce. Sprawcy przytrzymali chłopca i jeden z nich groził pobiciem, po czym zabrał mu telefon komórkowy oraz pieniądze, które posiadał przy sobie.

Nie zaszli daleko, bo już na ul. Jana Pawła po godzinie 16 dokonali następnego rozboju. Tym razem byli już bardziej brutalni, bo pokrzywdzonego 19-latka z gm. Lubycza Królewska popychali i uderzali kilka razy w twarz po czym zabrali mu telefon komórkowy wraz ze słuchawkami.

 Jeden telefon udało się odzyskać. Został zabezpieczony podczas przeszukania u jednego ze sprawców. Obydwaj podejrzani zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Policja wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

A.G.

Powrót na górę strony