Aktualności

Lublin: Mikołajkowa wizyta u małych pacjentów

Data publikacji 03.12.2015

Dzisiaj mali pacjenci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie miały wizytę bardzo miłych gości. Dzieci spotkały się ze Św. Mikołajem, który zawitał do nich w towarzystwie policjantów, przedstawicieli Urzędu Miasta w Lublinie oraz policyjnej maskotki sierż. Poli. Były prezenty, słodycze i dużo uśmiechu. Wszystkim małym pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wielu powodów do radości.

Św. Mikołaj, maskotka lubelskiej policji - sierż. Poli, policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Lublinie oraz przedstawiciele Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego UM w Lublinie odwiedzili dziś dzieci przebywające w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie.   Mikołaj spotkał się z dziećmi przebywającymi m.in. na Oddziałach Chirurgii i Onkologii.

Goście mieli ze sobą dużo prezentów.  Mikołaj obdarował dzieciaki maskotkami i elementami odblaskowymi. Dzieci nie kryły radości z wizyty policyjne maskotki.  Wszystkie chciały zrobić sobie zdjęcie z sierż. Poli.  Policyjne upominki sprawiły dużo radości i wywołały uśmiech na dziecięcych twarzach.   

To ważne by dzieci podczas choroby były uśmiechnięte, bo uśmiech i dobry humor pomagają wrócić do zdrowia.

KG

Zobacz galerię z wyzyty u małych pacjentów


 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 27.76 MB)

Powrót na górę strony