Aktualności

Tomaszów Lubelski: Marihuana, grzybki i dopalacze

Data publikacji 03.12.2015

Wczoraj tomaszowscy kryminalni zatrzymali trzech mieszkańców naszego miasta, przy których zostały znalezione środki odurzające. U 33-kierowcy VW i jego pasażera policjanci ujawnili dopalacze. Niespełna godzinę później w domu 27-latka ujawnili marihuanę i grzybki halucynogenne. Mężczyzna nie spodziewał się wizyty policjantów, ponieważ środki odurzające leżały na stole.

    Wczoraj w południe tomaszowscy kryminalni otrzymali informację, że kierujący vw może posiadać przy sobie środki odurzające. Doszło do zatrzymania w/w samochodu. Kierujący 33-letni mieszkaniec Tomaszowa Lub. posiadał w samochodzie dopalacze. Podczas przeszukania pasażera tego samochodu policjanci ujawnili ponadto przy nim ponad 4 gramy dopalaczy. Pasażer to 21-latek również mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Obydwaj zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy Policji.

    Niespełna godzinę później, kryminalni ustalili, że narkotyki może posiadać także 27-letni mieszkaniec Tomaszowa Lub. Gdy weszli do jego domu, środki odurzające leżały na stole. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 0,30 gram marihuany i ponad 19 gram grzybków halucynogennych. Również ten mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany i przewieziony do komendy.

    Wszyscy trzej zatrzymani byli już znani policjantom. 33-latek był już wcześniej karany również z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

AG.

Powrót na górę strony