Aktualności

Kraśnik: Wypadek drogowy w Popkowicach

Data publikacji 30.11.2015

Kraśniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Popkowice. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 18-letni kierujący audi w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze wpadł w poślizg, wjechał do przydrożnego rowu, „dachował”, by w końcu „zaparkować” na prywatnej posesji. W wyniku tego zdarzenia 4 osoby odniosły obrażenia i trafiły do szpitala.

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych w miejscowości Popkowice doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 18-letni mieszkaniec gm. Urzędów,  kierujący audi, spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze  wpadł w poślizg, wjechał do przydrożnego rowu, „dachował” i „zaparkował” na prywatnej posesji. Kierowca oraz  trzech  18-letnich pasażerów trafiło z obrażeniami do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia

Policjanci przypominają, iż w związku ze zmianą pory roku należy zachować szczególną ostrożność, kierować się zasadami bezpieczeństwa i dostosowywać prędkość  do warunków panujących na drodze.

DW-B

Powrót na górę strony