Aktualności

Lublin: Poszukiwany listem gończym ukrył się w wersalce

Data publikacji 17.11.2015

Poszukiwany listem gończym do obycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności 52-letni mężczyzna, próbował kolejny raz uniknąć zatrzymania przez organy ścigania. Policjanci z komisariatu w Bełżycach ustalili, ze mężczyzna najprawdopodobniej powrócił do kraju z Niemiec gdzie unikał odpowiedzialności za kradzieże z włamaniem. Podczas przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli 52-latka. Okazało się, że schował się przed policjantami w wersalce.

    52-latek został skazany za kradzieże do sklepów Ne terenie Bychawy w 2007 roku. Usłyszał wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności. Po odbyciu 4 miesięcy kary wyszedł na przepustkę z której już nie powrócił. Od tej pory poszukiwany był listem gończym. Policjanci z Bełżyc mieli informację, że ukrywa się poza granicami kraju. Wczoraj ustalili, że mógł powrócić i najprawdopodobniej  przebywa w jednym mieszkań na terenie Lublina.

    Poszukiwany mężczyzna w ostatniej chwili schował się przed policjantami w wersalce. 52-latek został zatrzymany i został doprowadzony do aresztu śledczego w celu odbycia kary.     

 

AF.

 

Powrót na górę strony