Aktualności

Biłgoraj: Pijany kierowca spowodował wypadek

Data publikacji 09.11.2015

Wczorajsza podróż dwóch nietrzeźwych kolegów zakończyła się obrażeniami jednego z nich. Mający w organizmie blisko 3 promile alkoholu 40-letni kierujący volkswagena stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Na skutek zdarzenia 46-letni pasażer trafił do szpitala z obrażeniami. Również był pijany. Policjanci apelują o rozsądek, pamiętajmy, że jako kierowcy bierzemy odpowiedzialność nie tylko za własne życie i zdrowie ale i innych uczestników ruchu!

     Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Nadrzecze. Kierujący volkswagenem podczas wyprzedzania innego pojazdu, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił pasażer. Jak się okazało obaj panowie byli pijani. 40-letni kierujący z gm. Biłgoraj w organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Jak ustalili policjanci 46-letni pasażer, który trafił do szpitala z obrażeniami także był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci wyjaśniają wszystkie szczegóły tego wypadku.

    W miniony weekend na drogach powiatu biłgorajskiego na gorącym uczynku jazdy na dwóch gazach wpadło 8 kierujących. Policja apeluje o rozsądek! Wsiadając za kierownicę odpowiadamy nie tylko za własne zdrowie i życie ale również innych osób, które przewozimy. Wykazując się kompletnym brakiem wyobraźni, narażamy na ogromne niebezpieczeństwo także innych uczestników ruchu drogowego!

M.W.

Powrót na górę strony