Aktualności

Biała Podl.: Uciekając przed policją zgubił portfel z dowodem i narkotykami

Data publikacji 04.11.2015

Zarzuty posiadania narkotyków usłyszał wczoraj 26-letni bialczanin. Trzy dni temu jadący samochodem marki Audi mężczyzna na widok radiowozu skręcił gwałtownie w boczną uliczkę, porzucił auto i uciekł. Miał jednak pecha, ponieważ kiedy wysiadał z samochodu wypadł mu z kieszeni portfel z dowodem osobistym i narkotykami. Dzisiaj zatrzymany policyjnym areszcie 26-latek usłyszy kolejny zarzut. Miesiąc temu na miejscu kradzieży paliwa, również znaleziono jego dokumenty.

Do zdarzenia doszło 1 listopada. Kierujący samochodem audi, na widok oznakowanego radiowozu skręcił w boczną ulicę i porzucił otwarty pojazd, uciekając z niego pieszo. Policjanci obok porzuconego auta ujawnili portfel z zawartością dowodu osobistego należącego do 26-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, pieniędzy oraz woreczka foliowego z zapięciem strunowym z zawartością proszku koloru białego o wadze 1,55 grama oraz szary papier z zawartością niewielkiej ilości marihuany. W trakcie wykonywania czynności na miejsce zdarzenia zgłosiła się właścicielka pojazdu, mieszkanka bialskiej gminy z kluczykami. Kobieta poinformowała policjantów, że kilka minut wcześniej oddał jej kluczyki użytkujący auto 26-latek, który wskazał jednocześnie miejsce pozostawienia samochodu.

Następnego dnia 26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu i wczoraj usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, do których się przyznał. Mężczyzna został również ukarany dwoma mandatami w wysokości 500 zł, za kierowania pojazdem bez uprawnień i jazdę samochodem w złym stanie technicznym.

Dzisiaj 26-latek będzie rozliczany do sprawy usiłowania kradzieży paliwa sprzed miesiąca. Spłoszony z bazy transportowej przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej sprawca uciekł, a w pobliżu miejsca zdarzenia również znaleziono dokumenty należące do tego samego 26-latka.

JJ

Powrót na górę strony