Aktualności

Krasnystaw: Złodzieje grzejników zatrzymani na gorącym uczynku

Data publikacji 04.11.2015

Krasnostawscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali dwóch sprawców kradzieży grzejników centralnego ogrzewania. Mężczyźni skradli je z jednej z posesji w Krasnymstawie. Wpadli, gdy przewozili łup.

W poniedziałek dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, iż z jednej z posesji w Krasnymstawie dwaj mężczyźni wynoszą grzejniki centralnego ogrzewania. Na miejsce niezwłocznie został skierowany patrol. Funkcjonariusze, przy wskazanej posesji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ciągnęli wózek dwukołowy z dwoma grzejnikami. Zatrzymani to mieszkańcy Krasnegostawu w wieku 25 i 31 lat. Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, iż to tylko cześć skradzionego mienia. Wcześniej sprawcy wywieźli z posesji pięć grzejników, które złożyli w niedalekiej odległości. Odzyskane mienie zostało zwrócone właścicielowi, który wycenił straty na 1800 złotych.

Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania obydwaj byli nietrzeźwi. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

P.W.

Powrót na górę strony