Aktualności

Puławy: Wyprzedzał pojazdy na łuku drogi i na podwójnej ciągłej

Data publikacji 02.11.2015

Wczoraj policjanci puławskiej drogówki, zatrzymali kierującego mercedesem, który na drodze krajowej nr 17 wyprzedzał inne pojazdy na łuku drogi i na podwójnej ciągłej. Mężczyzna jechał z prędkością około 160 km/h. Kierującym okazał się 22-letni obywatel Ukrainy. Kierowca został ukarany 700 złotowym mandatem karnym.

   Wczoraj policjanci drogówki uczestnicząc  w akcji „Znicz” patrolowali drogi krajowe nieoznakowaną vectrą. W czasie największego ruchu związanego z dniem Wszystkich Świętych policjanci na videorejestratorze utrwalili kierującego mercedesem, łamiącego przepisy ruchu drogowego.

     Kierowca na angielskich tablicach rejestracyjnych wyprzedzał pojazdy na łuku drogi i podwójnej ciągłej. Mundurowi zmierzyli prędkość kierowcy, który jechał ponad 160 km/h. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca to 22 letni obywatel Ukrainy. Swojego „wyczynu” dokonywał prowadząc samochód posiadający kierownicę po prawej stronie co powodowało gorszą widoczność drogi. Kierowca został ukarany 700 złotowym mandatem karnym.

MK

Film Wyprzedzał pojazdy na łuku drogi i na podwójnej ciągłej

Pobierz plik Wyprzedzał pojazdy na łuku drogi i na podwójnej ciągłej (format mp4 - rozmiar 17.63 MB)

Powrót na górę strony