Aktualności

Ryki: Uważajmy na drodze

Data publikacji 31.10.2015

Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Dęblinie. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe. 55-Latek kierujący seatem został przewieziony do szpitala. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruch pojazdów.

Do zdarzenia doszło wczoraj okoo godz. 12.00 w Dęblinie na skrzyżowaniu ul. Tysiąclecia oraz ul. Lipowa w Dęblinie. Dyżurny dęblińskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o zderzeniu się dwóch pojazdów osobowych. Na miejsce udali się policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem podczas przejeżdżania przez skrzyżowanie zderzył się z bmw, które było już na rondzie. Kierujący seatem 55-latek z gminy Stężyca przewieziony został do szpitala. Okazało się że jest pod wpływem alkoholu. Kierujący bmw nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Teraz 55-latek może odpowiedzieć za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zostało mu także zatrzymane prawo jazdy.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu pojazdów.

 

J.W.

 

Powrót na górę strony