Aktualności

Biłgoraj: Wyładował się na drzwiach sklepowych.

Data publikacji 30.10.2015

Policjanci ustalili sprawcę wybicia szyby w drzwiach wejściowych sklepu kosmetycznego. Znany policjantom 22-latek z Biłgoraja naraził na niemałe starty właściciela sklepu. Wartość spowodowanej szkody wyniosła prawie tysiąc złotych. Sprawca uszkodzenia mienia dobrowolnie poddał się karze 10 miesięcy prac społecznych i naprawienia szkody na rzecz pokrzywdzonego.

    Do zdarzenia doszło w nocy 26.10. br. na terenie miasta Biłgoraja. Nietrzeźwy 22-latek wyładował się na pobliskim sklepie, gdzie kopiąc oraz uderzając cegłą wybił szybę w drzwiach wejściowych. Na widok radiowozu uciekł z miejsca. Policjanci szybko ustalili knąbrnego sprawcę zniszczenia mienia. Okazał się nim notowany już za podobne przestępstwa 22-latek z Biłgoraja. Jak tłumaczył się był pijany. 22-latek dobrowolnie poddał się karze 10 miesięcy prac społecznych i naprawienia szkody na rzecz pokrzywdzonego właściciela sklepu.

 Straty jakie spowodował wyniosły blisko tysiąc złotych. Zgodnie z przepisami odpowiedzialność karna za zniszczenie mienia wynosi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

M.W.

Powrót na górę strony