Aktualności

Radzyń Podlaski: W oku policyjnej kamery

Data publikacji 21.10.2015

Lekkomyślnością i brakiem wyobraźni, wykazali się kierowcy, którzy zostali nagrani przez policyjny videorejestrator. W jednym przypadku zakończyło się zatrzymaniem prawa jazdy, drugi kierowca otrzymał 20 punktów karnych. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

     W trakcie pełnionej służby funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego patrolując  drogę K-19 w miejscowości Bedlno Radz. zauważyli samochód, którego kierujący popełnia liczne wykroczenia drogowe. Kierowca VW wyprzedzał na skrzyżowaniu oraz przejściu dla pieszych. Do tych wykroczeń doszło na terenie miejscowości Turów. Za popełnione wykroczenia 19-letni mieszkaniec gm. Siedlce, został ukarany grzywną w kwocie 1000 zł. Otrzymał również 20 pkt. karnych.

   Korzystając z pomocy videorejestratora policjanci radzyńskiej drogówki, uwiecznili także poczynania 38-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej. Kobieta jadąc krajową 19-ką w miejscowości Białka,  jechała  z  prędkością 102 km/h w  terenie zabudowanym. Kobieta na trzy miesiące straciła uprawnienia do kierowania. Ponadto została ukarana mandatem w kwocie 400 złotych i naliczono jej 10 pkt. karnych. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek. Przypominamy, iż od maja br. za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50km/h grozi utrata prawa jazdy.

B.S.


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 11.84 MB)

Powrót na górę strony