Aktualności

Ryki: Spotkanie z przedszkolakami

Data publikacji 14.10.2015

Policjanci ryckiej komendy w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych odwiedzili przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Rykach. Funkcjonariusze zapoznali najmłodszych z pracą Policji, bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Ważnym elementem było także przypomnienie roli elementów odblaskowych w zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszym.

Wczoraj policjanci ryckiej komendy odwiedzili przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Rykach. Najmłodsi bardzo czekali na przyjazd mundurowych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych funkcjonariusze zapoznali dzieci z pracą Policji.

Policjanci przypomnieli podstawowe zasady ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się po drogach oraz obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Przedszkolaki wykazała się duża wiedzą na temat poruszanych zagadnień. Chętnie odpowiadały na zdawane pytania.

Troska o bezpieczeństwo dzieci – to jeden z priorytetów działania policjantów. Mundurowi liczą na to, że ich rady na długo pozostaną w pamięci najmłodszych. Na zakończenie dzieci otrzymały elementy odblaskowe. Obiecały także policjantom, że będą nosić elementy odblaskowe.

JW

Powrót na górę strony