Aktualności

Puławy: Malował graffiti na budynku. Odpowie za zniszczenie mienia

Data publikacji 14.10.2015

Puławscy policjanci zatrzymali wczoraj na gorącym uczynku 23 latka, który malował graffiti na budynku który jest zabytkiem. Został zatrzymany w Osadzie parkowo – pałacowej przy ul. Czartoryskiej. Wstępnie oszacowano szkodę na ponad 500 złotych. Policjanci już ustalili, że mężczyzna niszczył elewację innych budynków na terenie Puław. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za niszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

    Wczoraj po godzinie 17:00 puławscy policjanci otrzymali informację o młodym mężczyźnie, który maluje sprayem elewację budynku w Osadzie parkowo – pałacowej na ul. Czartoryskiej.

    Na miejsce został skierowany patrol policji, który ujawnił mężczyznę wykonującego graffiti. Przy nim policjanci odnaleźli 7 puszek sprayu. Administrator pomalowanego obiektu, który wpisany jest na listę zabytków, wycenił wstępnie  straty na ponad 500 złotych.

    23 latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.  Policjanci już ustalili, że mężczyzna niszczył elewację innych budynków na terenie Puław. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za niszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

MK

 

 

Powrót na górę strony