Aktualności

Biłgoraj: Wprowadzenie nowego I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju.

Data publikacji 01.10.2015

Z dniem dzisiejszym na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju powołany został nadkomisarz Marek Jamroz, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Biłgoraju. Oficjalne przekazanie obowiązków odbyło dziś w biłgorajskiej jednostce Policji w obecności insp. Mirosława Sokala I Zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju jak również pożegnanie dotychczasowego I Zastępcy. W obecności I Zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Mirosława Sokala, Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju insp. Ryszarda Piłata, policjantów i pracowników biłgorajskiej jednostki, obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju przekazane zostały nadkomisarzowi Markowi Jamrozowi.

Nowy I Zastępca, policjant z 21-letnim stażem służby, przez ostatnie lata pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Biłgoraju. Nadkom. Marek Jamroz z biłgorajską jednostką policji związany jest od 19 lat. Nowy I Zastępca będzie odpowiadał za pion prewencji.

Podinsp. Artur Deryło, dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju, powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu.
Gratulacje awansów i życzenia owocnej służby na nowych stanowiskach obu Zastępcom złożyli dziś insp. Mirosław Sokal I Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, insp. Ryszard Piłat Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju oraz współpracująca na co dzień kadra kierownicza, policjanci i pracownicy tutejszej jednostki.

MW

Powrót na górę strony