Aktualności

Biała Podl.: Broń i amunicja w domu 34-latka

Data publikacji 30.09.2015

Wczoraj policjanci z komendy miejskiej przeszukali posesję 34-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Funkcjonariusze nie znaleźli przedmiotów pochodzących z włamań, do których typowany był mężczyzna, ale nie wrócili z pustymi rękami. W domu i budynku gospodarczym znaleźli i zabezpieczyli 4 sztuki broni długiej i kilkadziesiąt sztuk amunicji, na które mężczyzna nie miał pozwolenia.

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej wykonując czynności w sprawie włamań dokonywanych na terenie gminy Biała Podlaska, przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze należące do 34-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli  4 sztuki broni długiej i kilkadziesiąt sztuk amunicji 7,62 mm oraz amunicji śrutowej.

Dwie sztuki broni ukryte były w łóżku w budynku mieszkalnym, a kolejne dwie policjanci znaleźli w garażu za szafą. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Nie posiadał pozwolenia na broń. Dzisiaj będą z nim wykonywane czynności procesowe.

JJ

Powrót na górę strony