Aktualności

Chełm: Zderzenie citroena z oplem

Data publikacji 25.09.2015

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po południu w Strupinie Małym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem omijając pojazdy oczekujące na zjazd w lewo zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem. W wyniku tego zdarzenia kobieta kierując oplem z obrażeniami ciała została przewiezione do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

     Wczoraj około godziny 13.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Strupin Mały. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Citroen 45- letni  mieszkaniec gminy Żmudź omijając pojazdy, które zatrzymały się aby skręcić w lewo, zdarzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Opel Corsa, którym kierowała 25- letni mieszkanka powiatu hrubieszowskiego.

     W wyniku tego zdarzenia kierująca oplem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi. W tej chwili policjanci prowadzą czynności, które mają na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
E.C.

.

Powrót na górę strony