Aktualności

Włodawa: Wypadek z udziałem 15-letniego motocyklisty

Data publikacji 23.09.2015

Włodawscy policjanci wyjaśniają przyczyny wczorajszego zdarzenia drogowego w m. Zahajki Kolonia. Wstępne ustalenia wskazują, że 15-letni motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie zjechał na lewą stronę i zderzył się z samochodem osobowym VW Passat. Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala.

     Wczoraj ok. godz. 16:00 włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w m. Zahajki-Kolonia. Wstępne ustalenia wskazują, że 15-letni motocyklista, mieszkaniec gm. Wyryki, jadąc  po drodze gruntowej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W rezultacie zjechał na lewą stronę i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym m-ki VW Passat, którym podróżował mieszkaniec Włodawy.

     Policjanci ustalili, że obydwaj kierujący byli trzeźwi. 15-latek w wyniku doznanych obrazeń ciała został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala. Chłopiec nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Włodawscy policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę.

E.T.

Powrót na górę strony