Aktualności

Biłgoraj: 114 km/h na liczniku w terenie zabudowanym.

Data publikacji 22.09.2015

Z prawem jazdy pożegnał się kolejny kierowca, który rażąco zlekceważył przepisy drogowe. Tym razem to 34-latek z Lublina, kierujący passatem, przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h w obszarze zabudowanym. Został nagrany przez policyjny videorejetrator, kiedy jechał z prędkością 114 km/h w miejscowości Korczów. Zgodnie z prawem kierowca obligatoryjnie utracił uprawnienia na okres 3 miesięcy.

Policyjne sreberko ujawniło kolejne rażące wykroczenie w ruchu drogowym. W minioną niedzielę policjanci z drogówki pełniąc służbę nieoznakowanym oplem vectrą zatrzymali na gorącym uczynku volkswagena, którego kierowca pędził przez Korczów z nadmierną prędkością. Kamera zapisała jego prędkość wynoszącą 114 km/h w obszarze zabudowanym. Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze wylegitymowali siedzącego za kierownicą 34-latka z Lublina. Z chwilą popełnienia tego wykroczenia mężczyzna utracił uprawnienia do kierowania na okres 3 miesięcy.

To nie pierwszy przypadek bezmyślnej jazdy. Policja apeluje i przypomina kierowcom: przekroczysz dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h, zgodnie z obowiązującym prawem tracisz prawo jazdy!

MW

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.93 MB)

Powrót na górę strony