Aktualności

Kraśnik: Ukradł rower, by go szybko sprzedać.

Data publikacji 20.09.2015

Sprawca kradzieży, wstawił rower wartości 680zł do komisu za kwotę 80 zł. Tam też, skradziony pojazd odnaleźli policjanci. Ustalony i zatrzymany został 36-letni mieszkaniec Kraśnika. Mężczyzna będzie odpowiadał za swój czyn przed sądem.

W piątek do Komisariatu Policji w dzielnicy fabrycznej Kraśnika zgłosił się mężczyzna zawiadamiając, że skradziono mu rower. Wartość pojazdu określił na kwotę 680zł. Policjantom przekazał dokładny wygląd bicykla. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania skradzionego pojazdu. Jak się okazało rower już został wstawiony do jednego z kraśnickich komisów. Tam został zabezpieczony przez policjantów. Ustalono osobę, która skradziony rower  sprzedała za kwotę 80 zł. Patrol prewencji z komisariatu w Kraśniku zatrzymał 36 letniego mieszkańca Kraśnika, podejrzanego o dokonanie kradzieży.

W trakcie składania wyjaśnień mężczyzna przyznał się do dokonania przestępstwa. Rower został zwrócony właścicielowi. Sprawca będzie odpowiadał przed sądem, za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

JM

Powrót na górę strony