Aktualności

Biłgoraj: Zdarzenia drogowe z udziałem dzieci.

Data publikacji 14.09.2015

W Luchowie Dolnym doszło do potrącenia 5-latka, który wyrwał się idącym poboczem opiekunom i wbiegł bezpośrednio pod jadącego volkswagena. Dziecko zabrane zostało pogotowiem lotniczym do szpitala w Lublinie. Z kolei pomiędzy Luchowem Dolnym i Górnym 34-letnia kierująca daewoo, podróżująca z dwójką małoletnich dzieci, straciła panowanie nad pojazdem i dachowała do przydrożnego rowu. 1,5 roczny i 5-letni maluch również helikopterem zabrane zostały do lubelskiego szpitala. Na szczęście, żadnemu dziecku nic poważnego im się nie stało.

Do zdarzeń drogowych, w których poszkodowane zostały dzieci doszło w piątek i niedzielę. W związku z tym, że w zdarzeniach uczestniczyły  maluchy, policjanci wykonali wszystkie czynności na miejscach zdarzeń jak przy wypadkach drogowych.  


Do pierwszej kolizji doszło w piątek po południu pomiędzy  Luchowem Dolnym i Górnym kierująca daewoo, na prostym odcinku drogi, podróżująca z dwójką małoletnich dzieci, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. 34-latka z gm. Tarnogród była trzeźwa, wraz z dziećmi trafiła do szpitali. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Z kolei w niedzielę  w Luchowie Dolnym 23-letni kierujący volkswagenem z gm. Obsza potrącił 5-letniego chłopca, który idąc poboczem z opiekunami, nagle wyrwał się wbiegając na jezdnię wprost pod jadący samochód. W tym zdarzeniu chłopiec trafił do szpitala także z ogólnymi potłuczeniami. Dzieci najadły się strachu, jednak w obu przypadkach nie doznały obrażeń.

Powrót na górę strony