Aktualności

Kraśnik: Nieszczęśliwy finał jazdy próbnej

Data publikacji 09.09.2015

Cztery osoby trafiły do szpitali po tym, jak w miejscowości Leszczyna młody kierujący stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi, uderzył w drzewo,a następnie stoczył się ze skarpy. Kierujący tico 21 latek oraz jego trzy pasażerki trafili do szpitala. Stan 21-latka jest poważny. Policjanci z Kraśnika wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Jak sie okazało, była to jazda próbna przed kupnem samochodu.

Niefortunnie zakończyła się jazda dla 21 letniego kierowcy daewoo i jego pasażerek. Wczoraj po godz. 15 w miejscowości Leszczyna gm. Urzędów doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna kierujący samochodem na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Rozbity pojazd wraz z pasażerami stoczył się jeszcze ze skarpy. Świadkowie widzący zdarzenie rozpoczęli ratowanie poszkodowanych i gaszenie tlącego się wraku.

Na miejsce przybyły służby ratownicze. Trzy młode (16-18 lat) pasażerki rozbitego samochodu zostały przewiezione do szpitali, nieprzytomny kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Wszyscy jadący pojazdem doznali poważnych obrażeń. Jak ustalono młody prowadzący pojazd człowiek miał kupić ten samochód i była to jazda próbna.

 Policjanci z Kraśnika przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Dochodzenie wyjaśni okoliczności zdarzenia.

Powrót na górę strony