Aktualności

Chełm: Marihuana w pralce

Data publikacji 27.08.2015

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 26-letni mieszkaniec Chełma. W stojącej w garażu starej pralce stróże prawa znaleźli blisko 800 gram suszu marihuany. W najbliższym czasie mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o areszt. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Chełmscy kryminalni realizując własne ustalenia przeszukali jedną z posesji na terenie Chełma. Gdy znajdowali się w garażu, ich uwagę zwróciła stara nieużywana pralka. W jej wnętrzu znajdował się plecak, a w nim  dwie reklamówki pełne suszu konopi indyjskich.

Policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 800  gram marihuany. Mężczyzna był doskonale znany chełmskim policjantom,  już wcześniej karany był za posiadanie środków odurzających.

26-latek zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o  zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

M.K.

 

Powrót na górę strony