Aktualności

Biłgoraj: W rowie i do góry kołami, finał podróży na podwójnym gazie.

Data publikacji 27.08.2015

Uszkodzone ogrodzenie posesji i samochód w rowie na dachu to finał podróży pijanego 24-latka z gm. Biłgoraj, który w nocy wyruszył w drogę w miejscowości Gromada. Potłuczony kierujący audi, w organizmie miał prawie 2 promile alkoholu. Policja apeluje o rozsądek!

Do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierującego doszło w nocy w miejscowości Gromada. Siedzący za kierownicą audi młody człowiek, nie dość, że uszkodził ogrodzenie jednej z posesji, to podróż zakończył w rowie do góry kołami. Jak się okazało był to pijany 24-latek z gm. Biłgoraj, który w wydychanym powietrzu miał prawie 2 promile alkoholu. Na szczęście dla kierującego zakończyło się na potłuczeniach. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę nawet 2 lat więzienia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zdrowy rozsądek i nie wsiadanie za kierownicę nawet po najmniejszej ilości alkoholu. Pamiętajmy, ze jako kierujący jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie i życie nie tylko własne, ale i naszych bliskich, których przewozimy, jak również innych uczestników ruchu.

MW

Powrót na górę strony