Aktualności

Kraśnik: Zakończyły jazdę na drzewie.

Data publikacji 20.08.2015

Policjanci z Kraśnika wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w miejscowości Polichna Czwarta, gdzie w nocy samochód osobowy uderzył w drzewo. Do szpitali trafiło 5 młodych dziewczyn jadących pojazdem. Samochód został całkowicie zniszczony. Na szczęście wg. opinii lekarzy życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierująca audi była trzeźwa.

    Około godz. 21.40 dyżurny kraśnickiej jednostki Policji skierował patrol Ruchu Drogowego do miejscowości Polichna Czwarta, gdzie wg. zgłoszenia doszło do wypadku drogowego. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kierująca audi młoda, 19 letnia dziewczyna nie zachowała ostrożności i nie zapanowała nad pojazdem w wyniku czego zjechała na pobocze drogi i uderzyła bokiem samochodu w drzewo.

    W pojeździe znajdowało się pięć osób, młode dziewczyny w wieku 17-19, mieszkanki powiatu kraśnickiego. Dopiero Straż Pożarna odcinając części pojazdu uwolniła poszkodowane z jego wnętrza. Wszystkie trafiły do szpitali, wg. opinii lekarzy ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policyjne oględziny miejsca i zabezpieczone ślady pozwolą na odtworzenie przebiegu zdarzenia. Kierująca audi była trzeźwa.

 

J.M.

Powrót na górę strony