Aktualności

Tomaszów Lubelski: Policja na pikniku służb mundurowych

Data publikacji 17.08.2015

Jak co roku piknik służb mundurowych odbywał się na rynku w Tomaszowie Lubelskim. Na imprezie nie zabrakło tomaszowskich policjantów, którzy zaprezentowali swój sprzęt służbowy, promowali różne aspekty bezpieczeństwa oraz znakowali rowery. W trakcie trwania pikniku była również możliwość oddania krwi w mobilnym punkcie poboru krwi w ramach akcji „Twoja krew- Nasze Życie”, na apel odpowiedziało 10 funkcjonariuszy

     Coroczny piknik służb mundurowych organizowany był przez Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego oraz Jednostkę Strzelecką 2019 im. Gen. Tadeusza Piskora z okazji Święta Wojska Polskiego. W pikniku wzięła również udział Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim. Dużym zainteresowaniem cieszył się policyjny sprzęt transportowy. Była również okazja do znakowania rowerów. Dzieci mogły sobie zrobić zdjęcie z policyjna maskotką.

    W trakcie trwania pikniku była również możliwość oddania krwi w mobilnym punkcie poboru krwi w ramach akcji „Twoja krew- Nasze Życie”, na apel odpowiedziało 10 funkcjonariuszy tomaszowskiej komendy, wśród których byli w ostatnim czasie odznaczeni brązową Odznaką Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi sierż. Jacek Portuś  oraz kom. Ireneusz Stromidło.

A.P.

Powrót na górę strony