Aktualności

Krasnystaw: Wypadł z ciągnika, poniósł śmierć na miejscu

Data publikacji 06.08.2015

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Krynica. 63–letni mężczyzna wypadł z kabiny ciągnika rolniczego po czym został przejechany przez dwie doczepione do niego przyczepy. 63-latek poniósł śmierć na miejscu.

     Wczoraj w godzinach przedpołudniowych dyżurny krasnostawskiej komendy został powiadomiony o śmiertelnym wypadku w miejscowości Krynica. O zdarzeniu powiadomił dyspozytor pogotowia ratunkowego.

     Jak ustalili policjanci, 63-letni mieszkaniec Krynicy, wczorajszego przedpołudnia wyjechał ze swojej posesji ciągnikiem rolniczym wraz z dwiema podczepionymi do niego przyczepami rolniczymi. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów z nieustalonych przyczyn wypadł z kabiny ciągnika i został przejechany przez koła przyczepy.

     Na miejsce zdarzenia przybył śmigłowiec ratownictwa medycznego oraz załoga karetki pogotowia. Lekarz pomimo długiej reanimacji stwierdził zgon mężczyzny. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają krasnostawscy policjanci.

 
J.S.

 

Powrót na górę strony