Aktualności

Biłgoraj: Wyścig, kolizja i zatrzymane prawa jazdy

Data publikacji 03.08.2015

Do kolizji 3 samochodów doszło w miejscowości Sokołówka. Chwilę wcześniej policjanci otrzymali sygnał od innego kierowcy, że dwa pojazdy ścigają się na drodze W835, stwarzając ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Jak się okazało były to bmw i seat, które brały udział w zdarzeniu w Sokołówce. Obaj kierowcy w wieku 21 i 22 lat zderzyli się z kierującym audi, który z kolei nie ustępując pierwszeństwa przejazdu wjechał na drogę W835. Policjanci zatrzymali prawa jazdy trzem kierowcom i skierowali sprawę na drogę postępowania sądowego.

     Do kolizji drogowej doszło wczoraj wieczorem w gminie Frampol. Na drodze W835 doszło do zderzenia 3 aut, bmw, seata i audi. Natomiast chwilę przed zgłoszeniem zdarzenia drogowego policjanci otrzymali sygnał od kierowcy podróżującego przez powiat biłgorajski, o szaleńczej jeździe 2 samochodów marki bmw i seat w miejscowości Sokołówka, które powodują duże zagrożenie na drodze. Zaraz po tym zgłoszeniu było następne, ale już o kolizji 3 aut. Jak się okazało w zdarzeniu brały udział dwa opisane chwilę wcześniej samochody oraz audi.

     Jak ustalili policjanci, audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę nr 835 wymusiło pierwszeństwo przejazdu innym kierującym. Doszło do zderzenia 3 samochodów. Jak się okazało kierowcą bmw był 21-latek z Biłgoraja, a seatem kierował 22-latek z gminy Biłgoraj. Kierowcą audi, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu był 58-latek z gminy Radecznica. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

    W związku ze stworzeniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci fakultatywnie zatrzymali prawa jazdy trzem kierowcom i skierowali sprawę na drogę postępowania sądowego.  

M.W.

Powrót na górę strony