Aktualności

Kraśnik: Wypadek na krajowej 19

Data publikacji 29.07.2015

Policjanci z Kraśnika ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś na drodze krajowej nr 19. W miejscowości Kolonia Rudnik gm. Wilkołaz. kierujący VW Golf zjechał nagle z jezdni i pojazd dachował. Dwudziestoletni kierowca trafił do szpitala w Lublinie.

     Na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Kolonia Rudnik gm. Wilkołaz przed godz. 5 rano doszło do zdarzenia drogowego w którym obrażeń ciała doznał 20 letni mieszkaniec gm. Szastarka.

    Ze wstępnych ustaleń na miejscu wynika, że jadący od strony Kraśnika VW Golf gwałtownie zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu i dachować. Z relacji świadków zdarzenia oraz zabezpieczonych śladów wynika, że pojazd wielokrotnie dachował i zatrzymał się na ogrodzeniu posesji. Staż pożarna uwolniła kierującego z rozbitego pojazdu z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Lublinie.

    Policjanci z Kraśnika przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, na podstawie zabezpieczonego materiału będą wyjaśniali okoliczności i przyczyny zdarzenia.

 

J.M.

Powrót na górę strony