Aktualności

Lublin: Żurek z amfetaminą

Data publikacji 24.07.2015

Ponad 130 gramów amfetaminy zabezpieczyli wczoraj kryminalni z II komisariatu. Właścicielem nielegalnego „towaru” okazał się 43-letni mieszkaniec Lublina. Narkotyki ukryte były m.in. w słoiku z napisem żurek oraz w pojemniku po kinder niespodziance. 43-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

      Wczoraj tuż po 6 rano kryminalni z „dwójki” pojawili się przy jednym z mieszkań na osiedlu Kalinowszczyzna. Podejrzewali, że 43-latek może posiadać narkotyki. W tym momencie mężczyzna wyszedł z mieszkania. Policjanci po wylegitymowaniu sprawdzili jego odzież. Okazało się, że miał przy sobie prawie 13 gramów amfetaminy.

       Kryminalni przeszukali również jego mieszkanie. W lodówce ujawnili kolejne porcje narkotyków. W słoiku z napisem „ Żurek z wędzoną kiełbasą i chrzanem” znajdowało się 17 porcji amfetaminy. Część nielegalnego towaru ukryta była w pojemniku po Kinder Niespodziance.  Policjanci zabezpieczyli również pieniądze w kwocie 6 tysięcy złotych. 43-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty  posiadania znacznych ilości środków odurzających. Za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.  Dziś zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

 

AF.

Powrót na górę strony