Aktualności

Opole Lub.: Wypadek w miejscowości Elżbieta.

Data publikacji 21.07.2015

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w godzinach południowych w miejscowości Elżbieta gm. Opole Lubelskie. Z wstępnych ustaleń wynika, iż 39-letni mieszkaniec gm. Opole Lubelskie kierując samochodem VW Golf nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla 60 - letniej mieszkanki Poniatowej. Oboje kierujący byli trzeźwi. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w godzinach rannych na ruchliwej drodze wojewódzkiej 824 w miejscowości Elżbieta gm. Opole Lubelskie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 39-letni mieszkaniec gm. Opole Lubelskie, kierując samochodem osobowym m-ki VW Golf, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącego pojazdu Opel Vectra kierowanego przez 60 letnią mieszkankę Poniatowej. Oboje kierujący  byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia obrażenia ciała odniosła 60 letnia mieszkanka  Poniatowej, która została przewieziona do szpitala.

Policja apeluje i prosi o zachowanie rozwagi i bezpieczeństwa podczas jazdy. To od nas w głównej mierze zależy nasze własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych użytkowników dróg.

M.G

Powrót na górę strony