Aktualności

Włodawa: Powiatowe obchody Święta Policji

Data publikacji 14.07.2015

Dzisiaj na placu Komendy Powiatowej Policji we Włodawie odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. Podczas apelu wręczono nominacje na wyższe stopnie służbowe dwudziestu czterem policjantom. W uroczystości wziął udział Lubelski Komendant Wojewódzki nadinsp. Dariusz Działo, przedstawiciele służb mundorowych, samorządów i innych instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

            Uroczystość z okazji obchodów Święta Policji odbyła się na placu włodaswskiej komendy. W imprezie, poza policjantami i pracownikami cywilnymi, udział wzięło liczne grono zaproszonych gości. Przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych i różnych instytucji na co dzień współpracujących z Policją na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Szczególnym gościem był dzisiaj Lubelski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Dariusz Działo. W uroczystości wzięli również udział emerytowani policjanci oraz rodziny policjantów.

            W trakcie apelu 24 funkcjonariuszy otrzymało z rąk  Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinsp. Dariusza Działo nominacje na wyższe stopnie służbowe, w tym 15 w korpusie aspirantów, 7 w korpusie podoficerów i 2 w korpusie szeregowych policji. Jeden policjant za wzorowe pełnienie służby otrzymał nagrodę Lubelskiego Komendanta Wojwódzkiego Policji.

            Wszystkim policjantom i policjantkom oraz pracownikom cywilnym, a w szczególności awansowanym i wyróżnionym funkcjonariuszom składamy najszczersze życzenia i gratulacje.

 

E.T.

Powrót na górę strony