Aktualności

Kraśnik: Wypadek w Gościeradowie. Nie żyje jedna osoba.

Data publikacji 14.07.2015

Kierujący golfem nagle zjechał na lewą stronę drogi i zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarową cysterną. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu, jego pasażerka została przetransportowana do szpitala. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Policjanci wyjaśniają okoliczności i ustalają szczegóły wypadku.

Wczoraj o godz. 17.00 dyżurny KPP w Kraśniku został powiadomiony o wypadku na drodze krajowej nr 74 w Gościeradowie. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowej cysterny do przewozu gazu. Ze wstępnych ustaleń wynika że kierujący VW Golf 21 letni mieszkaniec woj. mazowieckiego z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, po którym poruszał się samochód ciężarowy. Kierowca samochodu ciężarowego usiłował uniknąć zderzenia zjeżdżając maksymalnie do prawej krawędzi jezdni. Doszło jednak do zderzenia. Młody kierowca VW zginął na miejscu, jego pasażerka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

Droga w miejscu zdarzenia został zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Zabezpieczanie śladów na miejscu zdarzenia i usuwanie jego skutków trwało kilka godzin.  Po godz. 20.00 policjanci  wprowadzili ruch wahadłowy do czasu usunięcia ciężarówki.

Jak doszło do zdarzenia, jakie były jego przyczyny i szczegóły okoliczności wyjaśni śledztwo.

JM


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 7.13 MB)

Powrót na górę strony