Aktualności

Tomaszów Lub.: Policjanci o bezpiecznych wakacjach.

Data publikacji 06.07.2015

Policjanci Naszej jednostki uczestniczyli wczoraj w imprezie plenerowej „Otwarcie lata” w Majdanie Sopockim. Funkcjonariusze oznakowali rowery wszystkim chętnym. Zostały też rozdane ulotki propagujące ”Bezpieczne wakacje”.

Gminny Ośrodek Kultury w Suścu był organizatorem imprezy plenerowej „Otwarcie lata” w Majdanie Sopockim. Impreza odbywa się już cyklicznie i jest zorganizowana przy zalewie, jest rozpoczęciem sezonu wakacyjnego nie tylko dla mieszkańców, ale przede wszystkim dla turystów. W programie było dużo atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Jak co roku policjanci Naszej jednostki również uczestniczyli w tej imprezie. Funkcjonariusze oznakowali rowery wszystkim chętnym. Zostały też rozdane ulotki propagujące ”Bezpieczne wakacje”. Wśród dzieci największym zainteresowaniem cieszył się radiowóz i możliwość zobaczenia od środka co się w nim znajduje oraz zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia.

AG

Powrót na górę strony