Aktualności

Ryki: Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej

Data publikacji 29.06.2015

Na stężyckim stadionie odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej. Organizatorami turnieju był Komendant Powiatowy Policji w Rykach oraz Komendant Powiatowy Policji w Puławach. Drużyna z KPP w Opolu Lubelskim zajęła I miejsce.

W minioną sobotę na stadionie w Stężycy pow. rycki odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Puławach oraz Komendanta Powiatowego Policji w Rykach. Na murawie w sportowej atmosferze rywalizowało 10 drużyn reprezentujących służby mundurowe oraz zaproszeni goście tj: KPP Opole Lubelskie, KMP Biała Podlaska, KPP Ryki, KPP Puławy, KPP Lubartów, KPP Świdnik, KPP Łęczna, KWP Lublin oraz przedstawiciele Komendy Stołecznej Państwowej Straży Pożarnej i klubu Orły Kazimierz Dolny. Po zaciętych i emocjonujących meczach miejsca na podium ukształtowały się następująco:

KPP Opole Lubelskie

KMP Biała Podlaska

Orły Kazimierz

 

Drużyna gospodarzy z Komendy Powiatowej Policji w Rykach uplasowała się na IV miejscu. Na zakończenie turnieju drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, które wręczali komendanci powiatowi mł.insp. Dariusz Szkoda z Puław oraz nadkom. Marek Tchórz z Ryk.

 

J.W.

Powrót na górę strony