Aktualności

Tomaszów Lub.: Wjechał do stawu. Miał ponad 1.5 promila

Data publikacji 29.06.2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Zatyle. 25-latek wjechał bmw do przydrożnego stawu. Z samochodu pomogli mu wydostać się naoczni świadkowie. Jeden z nich wezwał policję. Jak się okazało mieszkaniec gm. Lubycza Królewska miał ponad 1.5 promila w organizmie.

      Wczoraj około godz. 19:25 w miejscowości Zatyle doszło do zdarzenia drogowego. Samochód osobowy z niewyjaśnionych powodów na łuku  zjechał z drogi, dachował, a następnie wpadł do  stawu. Mężczyźni, którzy widzieli  zdarzenie natychmiast ruszyli aby pomóc kierowcy bmw. Wydostali młodego kierowcę z samochodu. Po czym 25-latek zaczął oddalać się z miejsca korzystając z nieuwagi świadków. Jeden z mężczyzn w tym samym czasie pobiegł do głównej drogi i zatrzymał nadjeżdżający patrol ruchu drogowego. Policjanci udali się za sprawcą kolizji po czym zatrzymali go na jego posesji.

       Został on zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 25-latek miał ponad 1.5 promila. Może on mówić o dużym szczęściu, że nic mu się nie stało. Policjanci wyjaśniają okoliczności całego zajścia.

A.G.

Powrót na górę strony