Aktualności

Tomaszów Lub.: Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 22.06.2015

Wczoraj po całodziennych poszukiwaniach udało się odnaleźć 73 letnią mieszkankę Łaszczowa. Dzięki skoordynowanym działaniom, Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej z użyciem helikoptera odnaleziono poszukiwana kobietę w łanach rosnącego zboża w niedalekiej odległości od miejsca swojego zamieszkania.

       Wczoraj o godzinie 10 policjanci w Tomaszowie Lubelskim otrzymali informację o zaginięciu 73-letniej mieszkanki Łaszczowa. Kobieta była widziana w poprzednim dniu około godz. 19 przez opiekunkę w swoim domu. Z uzyskanych informacji wynikało, że zaginiona kobieta często wychodziła sama z domu nie informując dokąd się udaje, jak również przyjmowała leki.

       Policjanci natychmiast podjęli poszukiwania w najbliższej okolicy jak też i otaczającego terenu do których zaangażowano również Państwową i Ochotniczą Straż Pożarną. Do poszukiwań włączyła się też Straż Graniczna wykorzystując samolot i motocykla. W akcji brał udział śmigłowiec z Komendy Głównej Policji w Warszawie z 3 funkcjonariuszami i to właśnie dzięki nim udało się odnaleźć zaginioną w polu zboża.

      Na szczęście przybyły na miejsce lekarz z karetki pogotowia nie stwierdził u kobiety żadnych obrażeń. W związku z zaistniała sytuacją zaginiona została oddana pod opiekę swojego brata. Dzięki podjętym natychmiast skoordynowanym działaniom wielu służb przy wykorzystaniu samolotu i śmigłowca możliwe było tak szybkie odnalezienie zaginionej kobiety.

A.P.

Powrót na górę strony