Aktualności

Ryki: Na pikniku w Swatach

Data publikacji 22.06.2015

Policjanci ryckiej komendy w trosce o bezpieczeństwo młodych ludzi nie marnują żadnej okazji aby zaprezentować swoją pracę. Uczestniczyli w pikniku rodzinnym organizowanym w Swatach. Policjanci prezentowali wyposażenie oraz znakowali rowery. Przekazywali także podstawowe zasady poruszania się po drodze.

     W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych policjanci ryckiej komendy nie marnują żadnej okazji aby zaprezentować swoją pracę oraz przekazać podstawowe zasady bezpieczeństwa. Wczoraj policjanci uczestniczyli w pikniku rodzinnym zorganizowanym na terenie Szkoły Podstawowej w Swatach.

      Policjanci zaprezentowali swój sprzęt, znakowali rowery oraz przypominali podstawowe zasady bezpieczeństwa. Dzieci utrwalały zasady przechodzenia przez przejścia dla pieszych i poruszania się poboczami. Najmłodsi  z ciekawością oglądali radiowóz oraz uczestniczyli w zajęciach. Uczestnicy otrzymali od policjantów drobne upominki. Uczestnicy chętnie pozowali do zdjęć na tle policyjnego radiowozu oraz przemiłych policjantów

J.W.

Powrót na górę strony