Aktualności

Łęczna: Wypadek w Barkach.

Data publikacji 17.06.2015

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Barki gm. Cyców. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26 – letni kierujący pojazdem marki Ford Mondeo najechał na tył samochodu marki Audi. W wyniku tego kierujący audi został zepchnięty do przydrożnego rowu, uderzył w przepust, po czym zatrzymał się na poboczu drogi, natomiast ford dachował. Do szpitali zostało przewiezionych trzech pasażerów audi oraz kierujący fordem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 16.00 w miejscowości Barki gm. Cyców. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Mondeo na prostym odcinku drogo najechał na tył pojazdu marki Audi kierowanym przez 57 – latka z gm. Adamów. W wyniku tego kierujący audi zjechał do przydrożnego rowu, po czym uderzył w przepust zatrzymując się na poboczu drogi. Z kolei kierujący fordem dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala w Łęcznej i Lublinie zostało przewiezionych trzech pasażerów audi - 61 – letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, 64 – letni mieszkaniec Łukowa i 69 – letni mieszkaniec Parczewa oraz kierujący fordem.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Okazało się że byli trzeźwi. Kierującemu fordem policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania.

Apelujemy do wszystkich kierujących o ostrożność, rozwagę i przestrzeganie przepisów. Pamiętajmy każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

MK

Powrót na górę strony