Aktualności

Łęczna: Uważajmy na drogach.

Data publikacji 11.06.2015

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Turowola gm. Puchaczów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24 – letni motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Mazda. Motorowerzysta został przewieziony do szpitala w Łęcznej. Celem stwierdzenia stanu trzeźwości została pobrana od niego krew do badań. 33 – latek kierujący mazdą był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 14.00 w miejscowości Turowola gm. Puchaczów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24 – letni mieszkaniec gm. Puchaczów kierując motorowerem marki Yamaha wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Mazda i doprowadził do zderzenia pojazdów.

Motorowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łęcznej. Celem stwierdzenia jego stanu trzeźwości została pobrana krew do badań. Kierujący mazdą 33- letni mieszkaniec gm. Cyców był trzeźwy.  

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozwagę i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

M.K.

Powrót na górę strony