Aktualności

Krasnystaw: "Dzielnicowy z pasją".

Data publikacji 30.05.2015

W Krasnostawskim Domu Kultury odbył się wczoraj wernisaż wystawy malarstwa Tomasza Maćkiewicza – dzielnicowego Posterunku Policji w Siennicy Różanej. To już kolejna wystawa Tomka, tym razem zatytułowana „Dzielnicowy z pasją”.

Zbiór wszystkich dwudziestu dwóch obrazów wykonany został na płótnie farbą akrylową. Sam autor opisując prace określił je sztuką nierzeczywisto-nowoczesną. Jak zawsze skromny nie chciał mówić o sobie, ale był pod wrażeniem odbioru jego twórczości przez zgromadzonych gości.

Szczególne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów odebrał z rąk Wójta Gminy Siennica Różana Leszka Proskury oraz mł.insp. Ireneusza Wojewody Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie. W słowach skierowanych do zebranych Komendant podkreślił wspólne cechy, jaki dostrzega w służbie dzielnicowego i jego twórczości. Obie skierowane są do  i dla drugiego człowieka.

Tomkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, dołączając się do słów prowadzącego wernisaż dyrektora KDK Damiana Kozyrskiego:: „Kolejna wystawa prac może w Muzeum Sztuki Współczesnej”.

 

MS

 

Powrót na górę strony