Aktualności

Biłgoraj: Rowerzystka poniosła śmierć w wypadku.

Data publikacji 22.05.2015

Na skutek potrącenia przez skodę śmierć na miejscu poniosła 67-letnia mieszkanka Biłgoraja. Do wypadku doszło wczoraj po południu pomiędzy miejscowościami Dąbrowica - Ciosmy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierująca jednośladem wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierowcy skody. 19-letni mieszkaniec gm. Harasiuki był trzeźwy. Policja i prokuratura pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 14.00 na drodze powiatowej w gminie Biłgoraj. Drogą z pierwszeństwem przejazdu poruszała się skoda, za kierownica której siedział 19-letni mieszkaniec gm. Harasiuki. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy zabezpieczających miejsce wypadku wynika, że rowerzystka nie ustępując pierwszeństwa przejazdu, wjechała na jezdnię z drogi podporządkowanej, gdzie doszło do zderzenia . 67-letnia mieszkanka Biłgoraja, kierująca jednośladu poniosła śmierć na miejscu wypadku.  

Jak ustalili policjanci 19-latek był trzeźwy. W chwili obecnej wszystkie szczegóły i okoliczności tego wypadku są sprawdzane przez policję i prokuraturę.

M.W

Powrót na górę strony