Puławy: Sprawca kolizji ukrył się w żywopłocie - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Puławy: Sprawca kolizji ukrył się w żywopłocie

Data publikacji 18.05.2015

Do policyjnego aresztu trafił 26 latek, który przed mundurowymi schował się w żywopłocie. Zatrzymany najprawdopodobniej spowodował kolizję na ul. Lubelskiej w Puławach, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. W organizmie miał 2,3 promila alkoholu. Mężczyzna już stracił prawo jazdy, a za jazdę na podwójnym gazie grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę przed godziną 4:00 puławscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym na ul. Lubelskiej. Na miejscu mundurowi zastali samochód BMW, który staranował słup sygnalizacji świetlnej. Jak się okazało, na miejscu zdarzenia nie było jednak kierowcy. Policjanci odnaleźli go ukrytego w  pobliskim żywopłocie. Mężczyzna żywo zainteresowany był akcją mundurowych. Kiedy jeden z policjantów  podszedł w stronę gapia, ten przyznał w końcu, że  to jego pojazd.

Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie miał 2,3 promila alkoholu. Mundurowym powiedział jednak, że kierował inny mężczyzna, którego nie zna. 26 latek, mieszkaniec powiatu zwoleńskiego trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna już stracił prawo jazdy, a za jazdę na podwójnym gazie grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

M.K.

 


 

M.K.