Aktualności

Opole Lubelskie: Wypadek w Elżbiecie

Data publikacji 08.05.2015

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Elżbieta gm. Opole Lubelskie. Z wstępnych ustaleń wynika iż 7 latka nie zachowała należytej ostrożności i wtargnęła pod jadącego VW golfa. Dziewczynka uderzyła w jego tylne prawe drzwi. Kierujący był trzeźwy. Dziewczynka została przewieziona do szpitala w Lublinie.

      Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na ruchliwej drodze wojewódzkiej nr 747 w m-ści Elżbieta gm. Opole Lubelskie. Z wstępnych informacji Policjantów wynika, iż 7 latka mieszkanka gm. Opole Lubelskie znajdująca się pod opieką matki  podczas przechodzenia na drugą stronę jezdni nie zachowała należytej ostrożności i wtargnęła na jezdnię uderzając w tylne prawe drzwi przejeżdżającego pojazdu VW Golf. Kierujący pojazdem 39-letni mieszkaniec gm. Opole Lubelskie oraz matka dziewczynki 33-letnia mieszkanka gm. Opole Lubelskie byli trzeźwi.  Dziewczynka została przetransportowana do szpitala w Lublinie.

      Policja apeluje i prosi rodziców o zwiększenie uwagi oraz czujności nad dziećmi które bawią się lub przebywają w okolicy ruchliwych dróg. To od naszej czujności oraz rozwagi w głównej mierze zależy  bezpieczeństwo naszych pociech.

M.G

Powrót na górę strony